Zaujímavé

 

 

Tieto a aj veľa iných prípadov sa učíme na kurze domácej homeopatie.

Tieto prípady zvládli vyriešiť moji poslucháči po absolvovaní prvej SOBOTY S HOMEOPATIOU.

 

 1. Čo by ste dali tomuto pacientovi?

Ráno volá pani:  moja dcéra v noci  a hlavne od 1 do druhej hodiny strašne kašľala a pískala, vonku je veľmi chladno a asi aj to jej pohoršilo, stále kašle a kašle ale nič nevykašle, keď píska má zovreté hrdlo, ráno keď som jej dala teplý čaj kašeľ prestal, potom bol znova po chvíli, tak znova prestal keď zjedla teplú polievku, stále na seba ťahá deku, chce byť prikrytá, nevie sa zohriať,  je nekľudná a má strach že sa zadusí, keď pije tak iba troška si odpije.

Riešenie: ARSENICUM ALBUM 30CH

 

 

 1. Čo by ste dali tomuto pacientovi?

Žena šla s nákupom domov k dverám, mala veľa ťažkých tašiek a vyvrtla si na schodoch kotník, po pár minútach už je kotník opuchnutý, v mieste opuchu sa hromadí krv, veľmi to bolí, bolesť smeruje nadol k prstom, akoby ju tam niekto bil. Nedokáže sa toho ani dotknúť tak veľmi to bolí. Chce aby manžel zatvoril okno, manžel chce aby šli na pohotovosť no žena vraví, nikto mi to nebude chytať, som v poriadku nič to nie je. Chcem byť sama, nechaj ma na pokoji.

Riešenie: ARNICA MONTANA 30CH

 

 

 1. Čo by ste dali tomuto pacientovi?

Stala sa autonehoda, v aute  sú dvaja ľudia, 1 má poranenú nohu a aj ruku. Druhý pasažier má len malé odreniny. Poranený pasažier sa veľmi sťažuje na slabosť v svalstve a necíti si nohu. Má zrýchlené dýchanie, veľmi sa zľakol a stále opakuje rovnaké slová, čo sa to stalo, ja tu teraz zomriem. O 15:00 to bude. Volaj záchranku…

Riešenie: ACONITUM NAPELLUS 30CH

 

 

 1. Čo by ste dali tomuto pacientovi?

Chlapec príde podvečer domov z futbalového tréningu domov, len čo vojde do domu začne veľmi často kýchať, mama ku chlapcovi príde a pýta sa ako bolo v škole a tak, pozerá na chlapca a on má úplne upchatý nos, hlavne v ľavej dierke, tečie mu vodnatý výtok z nosa prúdom a hornú peru má podráždenú a červenú

Riešenie: ALLIUM CEPA 30CH

 

 

 1. Čo by ste dali tomuto pacientovi?

Dievčatko počas letných prázdnin uteká k mame, mami mami pozri mám nejako opuchnutú, červenú ruku a veľmi ma to páli, keď som mala tú ruku v bazéne tak mi bolo oveľa lepšie. Teraz to veľmi páli.

Riešenie: APIS MELLIFICA 30CH

 

 

 

Všetky tieto homeopatiká sú dostupné v akejkoľvek lekárni na Slovensku 🙂

 

Na tomto odkaze  sa veľa dozviete o homeopatii od mojich kolegov:

www.smehomeopatia.com

 • Martin píše:

  Skvelé Oli, len tak ďalej. Verím, že časom aj ostatní pochopia čo je HOMEOPATIA!

 • Oľga Kancírová píše:

  Ďakujem pekne za bovzbudenie 🙂

 • Zdieľať